6 super prostych wskazówek, jak zmniejszyć kalorie w diecie

6 super prostych wskazówek, jak zmniejszyć kalorie w diecie

6 super prostych wskazówek, jak zmniejszyć kalorie w diecie

Sekretem skutecznej diety jest spożywanie pokarmów, które są smaczne, ale także pomagają zrzucić tłuszcz. Jeśli nie lubisz tego co jesz, dieta może Ci się znudzić. Zdrowa dieta odchudzająca wprowadzana jest powoli, krok po kroku, jest subtelna i dobrze ukryta, dzięki czemu prawie nie zauważysz, że jesteś na diecie!

Istnieje wiele sprytnych sposobów, dzięki którym będziesz w stanie ograniczyć spożywane kalorie, a co najważniejsze, nawet tego nie zauważysz. To dobre przykłady tego, jak powoli wprowadzać dobre nawyki, więc przeczytaj poniżej kilka z najprostszych sposobów, które możesz zastosować już dziś, aby zmniejszyć kalorie w diecie.

6 super prostych wskazówek, jak zmniejszyć kalorie w diecie monikaannafit.com

Wyjmij chipsy z paczki

Jeśli chcesz zjeść chipsy lub inne smakołyki, które są w dużych paczkach, wyjmij je z paczki i włóż do małej miski. W ten sposób unikniesz pokusy zjedzenia ich wszystkich za jednym razem. 

Zmień fantazyjne kawy

Jeśli codziennie lubisz wykwintną kawę, to będziesz spożywać dużo kalorii, nie zdając sobie z tego sprawy. Najgorsze są cappuccino i latte. Zamiast tego, wypij kawę Amerykańską, która ma bardzo mało kalorii. 

Jedz z mniejszych talerzy

Jeśli użyjesz mniejszych talerzy i misek, naturalnie wypełnisz je mniejszą ilością jedzenia, a w rezultacie możesz zacząć jeść mniej kalorii!

Użyj mniejszych sztućców

Wolniejsze jedzenie może być doskonałym sposobem na szybsze uczucie sytości. Im wolniej jesz, tym szybciej Twoje ciało uzna, że ​​zjadłaś wystarczająco dużo. Używanie mniejszych sztućców może być dobrym sposobem, aby do tego zachęcić!

Przestań pić napoje gazowane

Napoje gazowane są w rzeczywistości największym wrogiem dietetyka. Są pełne cukru, a także bardzo kaloryczne, a Twoje ciało tego nie czuje – będziesz je pić, nie zdając sobie sprawy, że czujesz się bardziej głodna i jak wiele szkód wyrządzasz swojemu ciału. Jeśli ograniczysz napoje gazowane, przekonasz się, że zmniejszysz kilkaset kalorii dziennie!

Wybierz seler lub marchew jako przekąskę

Czasami po prostu potrzebujesz szybkiej przekąski i czegoś do przegryzienia. Następnym razem, gdy będziesz potrzebować czegoś do przekąszenia, spróbuj selera lub marchewki — są chrupiące i nie zawierają kalorii! W rezultacie spalasz więcej kalorii trawiąc!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: